Santrafüj Yüzey İşlem Makinaları Santrafüj...


Santrafüj Yüzey İşlem Makinaları

santrifüj yüzey işlem makineleri,bütün metal ve metal dışı malzemelerden üretilmiş parçaların çapak alma,yağ alma,pas alma,köşe kırma,parlatma,polisaj işlemleri için kullanılır.

Yatay Tip Vibrasyon Makinesi Yatay Tip ...


Yatay Tip Vibrasyon Makinesi

yatay vibrasyon yüzey işlem makineleri,bütün metal ve metal dışı malzemelerden üretilmiş parçaların çapak alma,yağ alma,pas alma,köşe kırma,parlatma,polisaj ve oksit açma işlemleri için kullanılır.

İş parçalar makine içerisine el ile atılır ve proses sonunda makine içerisinden el ile veya manuel ...

Vibrasyon Kurutma Makinesi Vibrasyon ...


Vibrasyon Kurutma Makinesi

Bilindiği gibi  vibrasyon ve santrifüj tip çapak alma ve parlatma makinelerinde aşındırıcı ve parlatıcı taşlarla birlikte su ve işlem kimyasalları da kullanılmaktadır.Bu nedenle iş parçaları proses sonunda ıslak vaziyette makineden tahliye edilir.Eğer makineden çıkan iş parçaları depolanacak ise, oksidasyona uğramaması için ...

Eleksiz Vibrasyon Makinesi Eleksiz ...


Eleksiz Vibrasyon Makinesi

Eleksiz vibrasyon yüzey işlem makineleri,bütün metal ve metal dışı malzemelerden üretilmiş parçaların çapak alma,yağ alma,pas alma,köşe kırma,parlatma,polisaj işlemleri için kullanılır.

Makinemizin kazan iç geometrisi ve fonksiyonelliği,özellikle dekoratif amaçlı üretilmiş ...

Elekli Vibrasyon Makinesi Elekli ...


Elekli Vibrasyon Makinesi

Elekli vibrasyon yüzey işlem makineleri,bütün metal ve metal dışı malzemelerden üretilmiş parçaların çapak alma,yağ alma,pas alma,köşe kırma,parlatma,polisaj ve oksit açma işlemleri için kullanılır.

VKUE-1 Parçalar makine ...